logo bip.gov.pl

 Urząd Gminy ODRZYWÓŁ

www.odrzywol.eu  
Instrukcja obsługi Rejestr zmian Statystyka odwiedzin
 Inne / Oświadczenia majątkowe / Rada Gminy Odrzywół - VI Kadencja / Przewodniczący - Stanisław Gapys
1.

Oświadczenie majątkowe za 2013 rok


Załączniki: Rozmiar:
1.259 MB

Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy ODRZYWÓŁ
Za treść odpowiada: Stanisław Gapys
Osoba, która wprowadziła dane: Łukasz Pawlikowski
Data wytworzenia informacji: 2014-04-23
Data udostępnienia informacji w BIP: 2014-07-17
Data ostatniej aktualizacji: 2014-07-17 12:28

rejestr zmian publikacji »

2.

Oświadczenie majątkowe za 2012 rok


Załączniki: Rozmiar:
813.542 KB

Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy ODRZYWÓŁ
Za treść odpowiada: Stanisław Gapys
Osoba, która wprowadziła dane: Łukasz Pawlikowski
Data wytworzenia informacji: 2013-04-29
Data udostępnienia informacji w BIP: 2013-06-13
Data ostatniej aktualizacji: 2013-06-13 12:29

rejestr zmian publikacji »

3.

Oświadczenie majątkowe za 2011 rok


Załączniki: Rozmiar:
777.509 KB

Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy ODRZYWÓŁ
Za treść odpowiada: Stanisław Gapys
Osoba, która wprowadziła dane: Łukasz Pawlikowski
Data wytworzenia informacji: 2012-04-24
Data udostępnienia informacji w BIP: 2012-07-24
Data ostatniej aktualizacji: 2012-07-24 10:11

rejestr zmian publikacji »

4.

Oświadczenie majątkowe za 2010 rok


Załączniki: Rozmiar:
1.140 MB

Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy ODRZYWÓŁ
Za treść odpowiada: Stanisław Gapys
Osoba, która wprowadziła dane: Łukasz Pawlikowski
Data wytworzenia informacji: 2011-04-08
Data udostępnienia informacji w BIP: 2011-05-31
Data ostatniej aktualizacji: 2011-05-31 09:48

rejestr zmian publikacji »

5.

Oświadczenie majątkowe na początek kadencji


Załączniki: Rozmiar:
1.316 MB

Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy ODRZYWÓŁ
Za treść odpowiada: Stanisław Gapys
Osoba, która wprowadziła dane: Łukasz Pawlikowski
Data wytworzenia informacji: 2010-12-16
Data udostępnienia informacji w BIP: 2011-03-24
Data ostatniej aktualizacji: 2011-03-24 10:28

rejestr zmian publikacji »


Dostępne podkategorie w obrębie tej kategorii:
 Przewodniczący - Stanisław Gapys
 Z-ca Przewodniczącego - Garczyńska Elżbieta
 Z-ca Przewodniczącego - Fornalczyk Marian
 Radna - Brola Elżbieta
 Radny - Gajewski Sławomir
 Radny - Glimasiński Stanisław
 Radny - Kwiatkowski Marek
 Radna - Kwietniewska Dorota
 Radna - Papis Krystyna
 Radny - Pawelec Jacek
 Radna - Podkowińska Ewa
 Radny - Sipak Jan
 Radny - Sołtysiak Marian
 Radny - Stępień Przemysław
 Radny - Tomczyk Jan Andrzej
wersja do druku drukuj