artykuł nr 1

Odbiór i utylizację wyrobów azbestowych z 30 posesji.

IT.6020.5.2020

Zapytanie ofertowe

Wójt Gminy Odrzywół zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzieleniu zamówienia publicznego na zadanie „Odbiór i utylizacja wyrobów azbestowych na terenie gminy Odrzywół”.

Zakres zadania obejmuje:

Odbiór i utylizację wyrobów azbestowych30 posesji.

Kod odpadu 170605, kod wyrobu – W02.

Szacunkowa ilość Mg wynosi ok. 50 Mg (2941,18 m2)

Przyjęto, że:

- średnia waga 1 m² odpadu podlegająca utylizacji wynosi 17 kg.

Wymagania, jakie powinni spełniać Wykonawcy zamówienia w zakresie dokumentów
i oświadczeń:

  1. Posiadanie uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania:
  2. Aktualne zezwolenie na transport odpadów niebezpiecznych zawierających azbest lub aktualna umowa z firmą transportową posiadającą takie zezwolenie.
  3. Posiadanie aktualnej umowy ze składowiskiem odpadów niebezpiecznych mającym odpowiednie dopuszczenia w tym zakresie na zdeponowanie odpadów azbestowo-cementowych lub zezwolenie w sprawie składowania odpadów niebezpiecznych.
  4. Aktualny odpis  z właściwego rejestru albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej regulowanej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do ewidencji działalności gospodarczej, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem upływu składania ofert.
  5. Dokument potwierdzający posiadanie uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania, tj. zezwolenie na transport odpadów niebezpiecznych  o kodzie: 170601 – materiały izolacyjne zawierające azbest lub 170605 – materiały konstrukcyjne zawierające azbest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012r o odpadach (t.j. Dz. U. z 2020 r poz. 875).

Oferty (na formularzu ofertowym będącym załącznikiem nr 1 do niniejszego zapytania) wraz  z  kopią w/w dokumentów, opisem dotychczasowej działalności należy składać w Sekretariacie Urzędu Gminy w Odrzywole (ul. Warszawska 53) w terminie do 09.10.2020r. do godz. 13.00. Oferty mogą być przesłane drogą pocztową (decyduje data wpływu). Nie będą rozpatrywane oferty przesłane pocztą e-mailową.

Warunkiem podpisania umowy jest otrzymanie dofinansowania z WFOŚiGW.

Oferty w niniejszym zapytaniu ofertowym będą oceniane na podstawie kryterium oceny : cena -100%.

Szczegółowych informacji udziela Pani Sylwia Kwaśniak, tel. 48/67-16-057 w. 51. w godz. pracy Urzędu Gminy.

 Wójt Gminy Odrzywół

  mgr Marian Kmieciak

Załączniki:
Formularz ofertowy40 KB