artykuł nr 1

Zakup i montaż dwóch altan rekreacyjnych

Znak sprawy: IT-2710.15.2019

Odrzywół, 11.07.2019 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

na realizację zadania pn.:

Zakup i montaż dwóch altan rekreacyjnych”.

(zamówienie o wartości poniżej 30.000,00 euro netto, w niniejszym postępowaniu nie stosuje się przepisów ustawy pzp (art. 4 pkt 8)

Wójt Gminy Odrzywół zaprasza do złożenia oferty na zadanie pn.: Zakup i montaż dwóch altan rekreacyjnych.

I. Informacje o zamawiającym:

Gmina Odrzywół,

ul. Warszawska 53
26-425 Odrzywół

II. Opis przedmiot zamówienia:

W ramach zadania Wykonawca wykona dwie altany rekreacyjne dla mieszkańców w miejscowości Lipin i Stanisławowa.

Charakterystyka techniczna:

- kwadrat lub sześciokąt 5,5mX5,5m;

- wykonanie z drewna zabezpieczonego przed kornikiem i wilgocią;

- gont bitumiczny (papa) kolor do uzgodnienia. Położony na deskach zabezpieczonych przed kornikiem i wilgocią;

- wewnątrz ławki wzdłuż bandy;

- oparta na 8 słupach drewnianych;

III. Termin realizacji: 15.10.2019r r.

IV. Wymagania i warunki zamawiającego:

a) terminie podpisania umowy wykonawca zostanie powiadomiony telefonicznie.

b) Wykonawca udzieli gwarancji na wykonane zamówienie na okres -36 miesięcy. ( Iicząc od daty bezusterkowego odbioru końcowego zadania).

c) Wykonawca przed złożeniem oferty może dokonać oględzin miejsca, na którym zostanie posadowiona altana.

d) Warunki płatności: 7 dni od złożenia prawidłowo wystawionej faktury

V. Kryteria oceny ofert

Kryterium wyboru oferty będzie cena - waga 100%

Najniższa kwota brutto będzie najkorzystniejszą ofertą.

VI. Opis przygotowania oferty

Oferty należy złożyć na załączonym druku wraz ze schematem lub zdjęciem proponowanej altany – Formularz Oferty – załącznik nr 1 do zapytania cenowego.

Oferta powinna zostać złożona w siedzibie lub być przesłana za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Gminy Odrzywół, ul. Warszawska 53, 26-425 Odrzywół lub za pomocą poczty elektronicznej na adres sekretariat@odrzywol.eu lub osobiście do dnia 19.07.2019 r. do godziny 12.00 (liczy się data wpływu do urzędu). Oferta powinna być złożona w zamkniętej kopercie opisanej w następujący sposób:

OFERTA:
„Zakup i montaż dwóch altan rekreacyjnych”
nie otwierać przed dniem 19.07.2019 r. do godz. 12:00”.

VII. Wybór wykonawcy:

O wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający zawiadomi oferentów telefonicznie, faxem lub
e-mailem.

Osobami uprawnionymi do porozumiewania się z Wykonawcami są:

W sprawach przedmiotu zamówienia:

  • Anna Skowron – tel. (48) 6716057 w. 51 e-mail: askowron@odrzywol.eu

Informacje można uzyskać w dni robocze od poniedziałku do piątku 6:30 – 13:30.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania bez podania uzasadnienia, a także do pozostawienia postępowania bez wyboru oferty.

Wójt Gminy Odrzywół

mgr Marian Kmieciak