Wykonanie audytu oświetlenia ulicznego i miejsc publicznych w Gminie Odrzywół

Zamawiający informuje, że oferty w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia można również składać droga elektroniczna na adres e-mail: info@odrzywol.ug.gov.pl lub wojt@odrzywol.eu w terminie określonym w zapytaniu ofertowym.

Znak sprawy: IT-6710.08.2021                                     Odrzywół, dnia 09.08.2021 r.

Zapytanie ofertowe

na realizację zadania pn.:

Wykonanie audytu oświetlenia ulicznego i miejsc publicznych w Gminie Odrzywół”.

(w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zapytania ofertowego o wartości szacunkowej poniżej 130 000,00 złotych na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019).

Wójt Gminy Odrzywół zaprasza do złożenia oferty na: Wykonanie audytu oświetlenia ulicznego i miejsc publicznych w Gminie Odrzywół.

I. Opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie audytu oświetlenia ulicznego i miejsc publicznych w Gminie Odrzywół.

Orientacyjna ilość objętego opracowaniem wynosi 530 sztuk.

 2. Pełny zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 5 do zapytania ofertowego

3. Przedmiot zamówienia obejmuje także przeniesienie autorskich praw majątkowych do opracowanego przez Wykonawcę audytu i zawartych w nim rozwiązań na Zamawiającego.

4. Dodatkowo w ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania następujących czynności:

1) udzielanie, na wniosek Zamawiającego, odpowiedzi na pytania oraz wszelkich wyjaśnień dotyczących treści opracowanego audytu w trakcie przeprowadzanego przez Zamawiającego postępowania w sprawie udzielenia zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych na podstawie wykonanego przez Wykonawcę audytu. Wykonawca ma obowiązek udzielić odpowiedzi do końca drugiego dnia roboczego od dnia przekazania pytań przez Zamawiającego.

2) udział w uzgodnieniach możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych czy konieczności wykonania zamówień dodatkowych oraz opiniowanie propozycji,

3) aktualizacji kosztów przedsięwzięcia.

5. W audycie zabrania się opisywania materiałów i urządzeń za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, chyba, że jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia i Wykonawca nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń, a wskazaniu takiemu towarzyszy sformułowanie „o parametrach wyższych lub równoważnych”. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest sporządzić szczegółowy opis, w jaki sposób równoważność może być weryfikowana przez Zamawiającego.

6. Wykonawca będzie zobowiązany do uzgodnienia z Zamawiającym zawartych w audycie rozwiązań technologicznych i materiałowych.

7. Zaleca się, aby Wykonawca zapoznał się z lokalnymi warunkami realizacji przedmiotu zamówienia oraz zdobył wszelkie informacje niezbędne do właściwego przygotowania oferty i prawidłowego wykonania audytu objętego przedmiotem zamówienia. Wszelkie utrudnienia wynikające z warunków realizacji przedmiotu zamówienia należy uwzględnić w cenie podanej w ofercie.

II. Termin realizacji zamówienia: 90 dni od dnia zawarcia umowy.

III. Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis oceny spełnienia tych warunków.

W postępowaniu mogą brać udział wykonawcy posiadający niezbędną wiedzę, dysponujący potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia oraz doświadczeniem.

Warunek ten zostanie spełniony jeżeli Wykonawca wykaże, że: a) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy to w tym okresie, wykonał co najmniej dwóch usług z zakresu opracowania audytu oświetlenia obejmujących co najmniej 600 punktów oświetleniowych dla każdej z usług.

UWAGA: Do wykazu usług należy załączyć dowody określające czy te usługi zostały wykonane należycie.

Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w załączniku nr 3 do Zapytania ofertowego imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych i doświadczeniu tych osób.

IV. Kryteria oceny ofert

1) Cena - 90%
2) Doświadczenie - 10 %
Dla kryterium ceny punkty będą przyznawane według wzoru matematycznego:
C= (Cmin/ Cbad) x 90
C- liczba punktów w kryterium „cena”
Cmin- najniższa cena spośród cen złożonych ofert
Cbad- cena badanej oferty

Dla kryterium doświadczenie punkty będą przyznawane według przyjętego sposobu:

Wykonawca, który wykaże w załączniku nr 2 do zapytania ofertowego co najmniej dwie usługi z zakresu opracowania audytu oświetlenia obejmujących co najmniej 600 punktów oświetleniowych dla każdej z usług. Wykonawca, który wykaże jedną usługę lub nie wykaże żadnej usługi nie otrzyma żadnego punktu. Wykonawca, za wykazanie więcej niż dwóch usług nie będzie dodatkowo punktowany. Maksymalnie w tym kryterium można otrzymać 10 pkt.

V. Warunki płatności:

1. Wykonawca wyrazi zgodę na 30 dniowy termin płatności za wystawioną fakturę.

2. Pozostałe zapisy dotyczące warunków płatności zostały zawarte we wzorze umowy – załącznik nr 4 do zapytania ofertowego.

VI. Opis przygotowania oferty

Oferty należy złożyć na załączonym druku – Formularz Oferty – załącznik nr 1 do zapytania cenowego.
Do oferty należy załączyć:

a) wykaz wykonanych usług (załącznik nr 2 do zapytania ofertowego).

b) wykaz osób przewidzianych do wykonania zamówienia (załącznik nr 3 do zapytania ofertowego).

c) dowody określające czy usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie.

Oferty wraz załącznikami należy przesłać lub złożyć do dnia 16.08.2021 r. do godz. 10:00 w Urzędzie Gminy w Odrzywole ul. Warszawska 53, 26-425 Odrzywół, sekretariat - pokój nr 14 , w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta na zadanie pn.: „Wykonanie audytu oświetlenia ulicznego i miejsc publicznych w Gminie Odrzywół”, nie otwierać przed dniem 16.08.2021 r. do godz. 10:00”.

VII. Osobami uprawnionymi do porozumiewania się z Wykonawcami są:

W sprawach przedmiotu zamówienia:

W sprawach proceduralnych:

  • Marek Matuszczak – tel. (48) 6716057 w. 47 e-mail: mmatuszczak@odrzywol.eu

Informacje można uzyskać w dni robocze od  poniedziałku do czwartku w godz. 6:30-14:00 ,  w piątki 6:30-14:00.
O wynikach postępowania jego uczestnicy zostaną poinformowani drogą listowną, faksem lub pocztą elektroniczną na ich wniosek.

VIII. Informacja o formalnościach, jakie powinny zostać dopełnione po wyborze oferty w celu zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, zobowiązany jest przed

zawarciem umowy przedłożyć Zamawiającemu:

a) w przypadku wyboru oferty Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

umowę regulującą współpracę tych podmiotów (w formie oryginału lub kserokopii potwierdzonej za

zgodność z oryginałem przez Wykonawcę,

IX. Zamawiający zastrzega sobie prawo do:

  • odwołania postępowania, unieważnienia go w całości lub w części w każdym czasie bez podania przyczyny,
  • zamknięcia postępowania bez dokonania wyboru oferty,
  • zmiany terminów wyznaczonych w ogłoszeniu,
  • żądania szczegółowych informacji i wyjaśnień od oferentów na każdym etapie postępowania.

Wójt Gminy Odrzywół

mgr Marian Kmieciak