logo bip.gov.pl

 Urząd Gminy ODRZYWÓŁ

www.odrzywol.eu  
Instrukcja obsługi Rejestr zmian Statystyka odwiedzin
 Urząd / Wykaz adresów e-mail
1.

Wykaz adresów e-mail pracowników Urzędu Gminy Odrzywół

Komórka Pracownicy Adres e-mail
Referat
Zagospodarowania Przestrzennego
i Gospodarki Komunalnej
Macierzyński Jerzy
Bartos Helena
jmacierzynski@odrzywol.eu
hbartos@odrzywol.eu
GOPS Kwiatkowska Stanisława
Jóźwicka Stanisława
Ilona Frasuńska
skwiatkowska@odrzywol.eu
sjozwicka@odrzywol.eu
ifrasunska@odrzywol.eu
Windykacja Podatkowa Bielska Barbara bbielska@odrzywol.eu
Przetargi, Inwestycje
i Fundusze Strukturalne
Matuszczak Marek
Czernicka Ewa
mmatuszczak@odrzywol.eu
eczernicka@odrzywol.eu
Wymiar Podatków Chałubińska Monika mchalubinska@odrzywol.eu
Stanowisko ds. Ewidencji Działalności
Gospodarczej i 
Gospodarki Komunalnej
Godziński Jerzy
Waśkiewicz Monika
jgodzinski@odrzywol.eu
mwaskiewicz@odrzywol.eu
Sekretariat Ciecierska Bożena bciecierska@odrzywol.eu
Wójt Kmieciak Marian mkmieciak@odrzywol.eu
USC
Dowody Osobiste
Kowalczyk Maria mkowalczyk@odrzywol.eu
Sekretarz Pogorzała Genowefa gpogorzala@odrzywol.eu
Skarbnik Rzuczkowska Maria mrzuczkowska@odrzywol.eu
Księgowość Liwińska Elżbieta
Ulaska Monika
Bińkowska Cecylia

eliwinska@odrzywol.eu
mulaska@odrzywol.eu
cbinkowska@odrzywol.eu

Kadry Marszałek Katarzyna kmarszalek@odrzywol.eu
Zasiłki Rodzinne Balcerak Małgorzata
Jastrzębska Katarzyna
mbalcerak@odrzywol.eu
kjastrzebska@odrzywol.eu

Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy Odrzywół
Za treść odpowiada: Genowefa Pogorzała
Osoba, która wprowadziła dane: Łukasz Pawlikowski
Data wytworzenia informacji: 2008-11-20
Data udostępnienia informacji w BIP: 2008-11-20
Data ostatniej aktualizacji: 2016-07-25 10:54

rejestr zmian publikacji »

wersja do druku drukuj